503 387 987 | 663 395 771

W zgodzie z naturą i budżetem

Estetyczne rozwiązanie na lata... zimy, jesienie i wiosny

Bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne, ławki parkowe, ogrodowe oraz inne elementy małej architektury z naszej oferty, są stworzone do tego, by długo i bez wielu kosztownych zabiegów renowacyjnych, służyć w przestrzeni miejskiej. Materiały, z których są wykonane – drewno polimerowe i stal nierdzewna – charakteryzują się wyjątkową odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, panujące w naszym klimacie.

Na szczególną uwagę zasługuje drewno polimerowe, które dzięki swoim właściwościom, wizualnie i użytkowo, doskonale zastępuje drewno naturalne, przewyższając je pod względem trwałości i funkcjonalności. Jest odporne na odkształcenia, wilgoć (nasiąkliwość poniżej 0,5%), mróz, promienie UV (10 lat gwarancji na odbarwienia), butwienie, gnicie, przez cały czas zachowując wszelkie estetyczne i użytkowe walory drewna naturalnego, bez żadnych zabiegów konserwacyjnych. Bardzo istotnym jest również fakt, że materiał, z którego jest wykonane podlega w 100% ponownemu przetworzeniu, a więc w żaden sposób nie obciążą środowiska naturalnego – dodatkowo jest to imocny atut, w przypadku starania się dofinansowanie na zagospodarowanie terenów zielonych.

W każdej przestrzeni, dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Deski, z których wykonane są nasze ławki i inne elementy użytkowe, barwione są w masie i dzięki odpowiedniej gęstości, zastosowanym technologiom produkcji i obróbki, charakteryzują się brakiem efektu sztucznego połysku, który jest właściwy dla materiałów polimerowych. Dzięki temu zawsze wyglądają “jak nowe”. Są odporne na gnicie, butwienie, środki chemiczne, są bezpieczne dla dzieci i zwierząt.

Wybierając je do swoich parków, skwerów, deptaków, ponosicie Państwo tylko jednorazowy wydatek, a utrzymanie dobrego wyglądu i walorów użytkowych ograniczone jest do minimum. Poniżej prezentujemy kilka zestawów, o zróżnicowanym wzornictwie, które sprawdzą się zarówno w przestrzeni starego parku, jak i na nowoczesnych skwerach współczesnych osiedli, placach zabaw czy w miejscach publicznych przeznaczonych do wspólnego użytkowania.

Dbamy o to, aby nasza oferta i różnorodność wzorów wciąż się powiększała, jednak jeśli potrzebujecie Państwo indywidualnych rozwiązań, jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaplecze produkcyjne, są w stanie sprostać nowym wyzwaniom. W takim wypadku prosimy o kontakt.

Zobacz nasze produkty

Istnieje możliwość zastąpienia naszego polimeru tradycyjnym drewnem np. świerk, olcha, jesion czy też egzotycznym.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu...

e-mail: handlowy@8mg.pl KONTAKT
DREWNO POLIMEROWE OFERTA DLA URZĘDÓW PRODUKTY DESKI I PROFILE O NAS POLITYKA PRYWATNOŚCI