503 387 987 | 663 395 771

O nas, czyli dlaczego 8MG Group?

W skrócie można powiedzieć, że firma 8MG Group powstała, aby tworzyć nowoczesne przestrzenie publiczne. Do projektowania używamy niekonwencjonalnych materiałów, które nie tylko mają budzić zachwyt, ale także mają być funkcjonalne i służyć przez długie lata. Wiedza i pasja tworzenia, zdobyta dzięki naszym wieloletnim obserwacjom i doświadczeniu, w połączeniu ze współpracą z wieloma firmami wykonawczymi oraz inwestorami, była naszą inspiracją w tworzeniu 8MG Group.

Materiałem, który towarzyszy nam od zarania naszej historii, jest drewno. Jego ciepłą barwę, walory estetyczne i użytkowe, od wieków doceniają architekci, którzy kreują otaczającą nas przestrzeń i jej odbiorcy – użytkownicy. Po wielu latach współpracy z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi, możemy wyraźnie nakreślić dwa poważne i często pojawiające się problemy podczas zastosowania elementów drewnianych. Przede wszystkim konieczność ciągłej impregnacji oraz jego niską trwałość – co skutkuje jego zużyciem, a następnie wymianą.

8MG Group, pomaga inwestorom rozwiązać problemy wynikające z zastosowania drewna tradycyjnego oraz jego ciągłej konserwacji i renowacji, podczas tworzenia nowych przestrzeni. Proponujemy nowoczesny produkt, który w odróżnieniu od drewna tradycyjnego będzie długo Państwu służył bez konieczności nakładów finansowych przy jego odnawianiu, natomiast będzie urzekał swoim pięknym wyglądem. Proponowane przez nas drewno polimerowe jest innowacyjnym materiałem, który posiada efektowny wygląd i zachowuje walory użytkowe drewna naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Będzie nam niezmiernie miło porozmawiać o Państwa pomysłach na kształtowanie Waszej przestrzeni i możliwościach zastosowania drewna polimerowego przy ich realizacji.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu...

e-mail: handlowy@8mg.pl KONTAKT
DREWNO POLIMEROWE OFERTA DLA URZĘDÓW PRODUKTY DESKI I PROFILE O NAS POLITYKA PRYWATNOŚCI