503 387 987 | 663 395 771

Wieloletnia trwałość, bez kosztownej konserwacji

Zawsze jest dobra pogoda, by wyjść na otwartą przestrzeń

W parku, ogrodzie, na działce, dosłownie w każdej naszej zewnętrznej przestrzeni, ławki są podstawowym elementem infrastruktury, służącym rekreacji. Choć zazwyczaj korzystamy z nich w krótkich chwilach przeznaczonych na odpoczynek, to w większości pozostają na zewnątrz przez cały czas swojej wielosezonowej i wieloletniej służby. Dlatego ważnym jest, aby były odporne na warunki w tej otwartej przestrzeni panujące tak, aby ich służba była długa i nie nastręczała dodatkowych problemów i kosztów.

Ławki miejskie i ogrodowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, właściwych dla naszego klimatu oraz charakteryzują się nowoczesnym, przyjaznym designem. Wybierając je do swojej przestrzeni, ponosicie Państwo tylko jednorazowy wydatek, a utrzymanie dobrego wyglądu i pełnej funkcjonalności ograniczone jest do minimum.

Jako producent elementów małej architektury, możemy wykonać ławkę wg Państwa projektu, ławkę z herbem miejscowości lub logo firmy.

e-mail: handlowy@8mg.pl KONTAKT
DREWNO POLIMEROWE OFERTA DLA URZĘDÓW ŁAWKI DESKI I PROFILE O NAS POLITYKA PRYWATNOŚCI